Stiklinė sienelė apsauga-puošmena Jūsų virtuvei. Galite pasirinkti bet kokį raštą ar vaizdą. 

Sienelėms naudojams grūdintas stiklas todėl tai saugu ir patikima. Stiklas su foto vaizdu ar raštu suteiks namams modernumo ir jaukumo. Stiklinė sienelė ilgaamžė, lengvai prižiūrima ir valoma.

Stiklinės sienlės ilgis be jungimo gali būti iki 3200 mm.

Sienelių tvirtinimui galimi du būdai: su specialiais varžtais arba priklijuojant. Ir vienas ir kitas būdas turi savo pliusų ir minusų. Tvirtinant varžtais sienelę lengviau pakeisti, galima pabodusį vaizdą atnaujinti, bet tuomet yra lengviau purvui patekti už stiklo. 

Virtuvės sienelei galite pasirinkti bet kokį vaizdą, kurį nufotografavote. Taip pat yra didžiulis internetinis vaizdų katalogas, kuriame tikrai rasite jums patinkantį vaizdą. Tiesiog paspauskite ant nuorodos ShutterstockČia rasite virš 35 mln įvairiausių vaizdų!


 

Skambinkite ir išsikvieskite. Atvažiuosime išmatuoti, patarsime, pasiūlysime dizaino sprendimą. Kontaktus rasite ČIA >>>


 

Išsirinkite vaizdą iš katalogo. Atsiųskite nuotrauką vietos, kurioje norite matyti sienelę. O mes paruošime projektą.

Vaizdų katalogas stiklinėms virtuvės sienelėms

Išsirink patinkantį vaizdą – parašyk ID kodą, atsiųsk virtuvės foto, ir mes paruošime projektą. O jei jau apsisprendėte, kad norite stiklinės virtuvės sienelės, kvieskite mus matuoti ir ruošti projektą.

Autoriniai fotografo darbai

Autorinė fotografija 


 

Kaip užsisakyti sienų lipduką, foto tapetą ar virtuvės sienelę iš interjerams.lt?

• Užeikite į internetinės svetainės dominantį skyrių, kuriame rasite vaizdų katalogą.

Atsidarykite patinkančios temos katalogą. 

• Paveikslėlių katalogas atsidarys papildomame naršyklės lange. Jei ieškant sienų lipduko paveikslėlio atsiras langas su prašymu registruotis, uždarykite jį.

• Pasirinktos temos Shutterstock kataloge išsirinkite patinkantį sienų lipduko paveikslėlį. 

• Užsirašykite paveiksėlio „Image ID“.

• Atsiųskite  paveiksėlio „Image ID“ ir matmenis (sienų lipduko, stiklinės virtuvės sienelės, fototapeto ar kt. gaminio). Musų elektroninis adresas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

• Jums pageidaujant atvyksime išmatuoti ir paruosšime projektą. Stiklinėms virtuvės sienelėsm rekomenduojame mus išsikviesti matavimui. Užsisakant sienele matavimas ir projekto rengimas nemokamas.

• Per 1-2 d.d susisieksime dėl užsakymo detalių sutikslinimo.

Aukštyn