Ieškantiems išskirtinumo sukursime iš plėvelės vienetinį ornamentą, piešinį, norimą raštą. Lengvai prisiklijuojantys, Jūsų norimo formato ir su Jūsų pasirinktu vaizdu - tai praktiškas interjero sprendimas, kuris neliks nepastebėtas, džiugins Jus ir Jūsų svečius.
Norite papuošti kambarį ar paslėpti sienos defektą? Sienų lipdukai puikiai tam tiks. Su šiuo lipduku galite papuošti svetainės, darbo kambario ar miegamojo sieną. Lipduką galima klijuoti ant įvairių paviršių. Sienų lipdukų dekoras pagyvins interjerą. Lipdukus lengva užklijuoti, lengva priežiūra.
Patogu, nes galima klijuoti ant įvairių paviršių (dažytų, tapetuotų, lakuotų, metalinių, plastikinių ir panašiai). Lipdukai atsparūs mechaniniam poveikiui, nebijo drėgmės (juos galima valyti šlapiai). Todėl jie idealiai tiks, virtuvei, miegamajam, vaikų kambariui ar svetainei. Šiais lipdukais galima papuošti ne tik sienas, bet ir duris, langus, spinteles ir t.t.


 

Interjeriniai lipdukai (lipdukai sienoms, langams, baldams ir t.t.).

Išsirinkite lipduką iš katalogo. Atsiųskite nuotrauką vietos, kurioje norite matyti lipduką. O mes paruošime projektą. Sienų lipdukų spalvų paletės ieškokite žemiau.


 

Lipdukų katalogas

 

Išsirink sienų lipduką – parašyk ID kodą, lipduko matmenis ir spalvos numerį. Spalvą galite išsirinkti spalvų paletėje (spalvų paletę rasite žemiau). Lipdukas gali būti blizgus arba matinis.

 

Projektų, atliktų darbų galerija


 

Sienų lipdukų spalvų paletė


 

 

Interjeriniai lipdukai.

Stilinga, gražu, modernu.

Pagalvokite, kurią kambario sieną norite papuošti, tada, išsirinkite Jums patinkantį vaizdą ir be didelių pastangų užklijuokite jį norimoje vietoje patys. Tai labai lengvas, patogus, būdas puošti patalpas. Patogu, nes lipduką lengva užklijuoti ant tapetuotos sienos, dažyto medžio ar kito paviršiaus.

Lipdukai nebijo drėgmės, pasižymi atsparumu mechaniniams pažeidimams bei išoriniams veiksniams. Jų atsparumas gerokai didesnis nei tapetų ar kitų sienų dangų. Nereikalauja dažnos priežiūros, bei teisingai eksploatuojant tarnavimo laikas iki 6m.


 

Lipduku galima papuošti:

Vaikų kambarį • svetainę •miegamąjį • biurą • vonią • baldus • šaldytuvą • langus • dušo kabiną 

Sienų lipdukų klijavimo instrukcija ir video medžiaga ČIA

Prieš klijuodami lipduką įsitikinkite, kad sienos paviršius sausas, lygus, tvirtas, švarus ir neriebaluotas.

Lipdukų priežiūra:

Lipdukas yra atsparus vandeniui, dėl to skystis ar sutepimas neįsigers greitai (lipnios plėvelės pagrindo lipdukai visiškai nebijo vandens). Patekus skysčiui ar kitai tepiai masei ant dekoro lipduko, jis turi būti nuvalytas. Trinti, nenaudojant jėgos, negalima, nes galima pažeisti dažų sluoksnį ar net patį lipduko paviršių. SVARBU: nevalykite lipdukų skystais cheminiais valymo preparatais, kurių sudėtyje yra tirpiklio, skiediklio ar kitų aktyvių medžiagų, nes galite pažeisti dažų sluoksnį.


 

Kaip užsisakyti sienų lipduką iš interjerams.lt?

• Užeikite į internetinės svetainės dominantį skyrių, kuriame rasite vaizdų katalogą.

Atsidarykite patinkančios temos katalogą. 

• Paveikslėlių katalogas atsidarys papildomame naršyklės lange. Jei ieškant sienų lipduko paveikslėlio atsiras langas su prašymu registruotis, uždarykite jį.

• Pasirinktos temos Shutterstock kataloge išsirinkite patinkantį sienų lipduko paveikslėlį. 

• Užsirašykite paveikslėlio „Image ID“.

• Atsiųskite  paveikslėlio „Image ID“ ir matmenis, bei spalvą iš paletės. Musų elektroninis adresas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

• Jums pageidaujant atvyksime išmatuoti ir paruošime projektą. Stiklinėms virtuvės sienelėms rekomenduojame mus išsikviesti matavimui. Užsisakant sienele matavimas ir projekto rengimas nemokamas.

• Per 1-2 d.d susisieksime dėl užsakymo detalių sutikslinimo.

Aukštyn